Poniedziałek, 28 wrzesień 2020                                 www.mandaryna.2Q.pl
 

   Menu główne
:: Strona główna

:: Biografia
:: Dyskografia
:: Wywiady
:: Znalezione w sieci
:: Małżeństwo
:: Koncerty

:: Galeria sesje
:: Galeria koncerty
:: Teksty

:: Forum

   Reklama

Portal ślubny, ślub, wesele
Portal dla kobiet
Sennik


  

MAŁŻEŃSTWO

Michał Wiśniewski powiedział na łamach dziennika "Fakt", że nie widzi szans na uratowanie małżeństwa z Martą "Mandaryną" Wiśniewską i chce się z nią rozwieść.

Kocham Mandarynę, ale nie widzę ratunku dla naszego małżeństwa" - cytuje Wiśniewskiego dziennik.

Lider Ich Troje po raz pierwszy otwarcie wyznał na łamach mediów, iż jego małżeństwo się rozpadło. Podał też powody, które do tego doprowadziły. Okazuje się, że związek przeszedł do historii, ponieważ Mandaryna była... nieposłuszna.

"Chcę rozwodu, bo nie wierzę, że Marta się zmieni" - dodaje Wiśniewski.

Gwiazdor wprawdzie przyznał, że codziennie rozmawia z żoną, lecz niewiele z tych rozmów wynika. Za całe zło, jakie spotkało jego i Martę obwinia osoby, które namówiły Mandarynę do robienia kariery. Marta jako solistka odniosła spory komercyjny sukces, a jej twórczość dotarła również do fanów poza granicami Polski (1. miejsce na tanecznej liście przebojów w Austrii).

Para ma dwójkę dzieci - synka Xaviera i córkę Fabienne. Michał chce, aby po rozwodzie pociechy zostały z matką. On odwiedzałby je w weekendy i zabierał na wakacje. Wiśniewski zażyczył sobie, aby rodzina Marty wyprowadziła się z domu, w którym do niedawna razem mieszkali.

Mandaryna natomiast rozwodzić się nie chce. Nie zamierza też rezygnować z domu pod Warszawą
źródło: http://martusia-mandarynia.blog.onet.pl/

Małżeństwo Marty i Michała Wiśniewskich legło w gruzach! Ale to nie koniec. Ona boi się teraz że on chce ją zniszczyć. Jaką cenę za tę wojnę zapłacą ich niewinne dzieci?

A jednak stało się , ich wielka miłość to już historia! Podczas gdy Michał koncertuje, Marta siedzi w domu z dziećmi. Od kilku dni nie odbiera telefonów. Spotyka się wyłącznie z najbliższymi. Zgodziła się jednak na krótką rozmowę z Twoim Imperium:
 • Jestem przybita - powiedziała nam Marta - Czuję się zmęczona ciągłą huśtawką nastrojów ostatnich tygodni. Czy mam jeszcze jakąś nadzieję? Kobiety nigdy nie tracą nadziei. Ja wierzę że moje życie nie stanie się teraz pasmem udręki. Nie wiem czy byłabym w stanie długo znosić cierpienia.....

  A kilka dni temu wydawało się że małżonkowie, których poróżnił Sopocki festiwal pogodzili się na urodzinowym koncercie Michała w Słubicach.

  To nieprawda powiedziała osoba uczestnicząca w 33 urodzinach Michała. To Michał rozkazał Marcie tam wystąpić. Zgodziła się przywiozła kosz kwiatów , a on nawet nie spojrzał w jej strone.

  Musiała żyć tak, jak jej pozwalał

  Jak bardzo musiało być przykro Marcie że jej mąż nawet nie pocałował jej w policzek. Za to pozwalał sobie na gorące uściski z fankami. Nie ulega wątpliwości że specjalnie wywołał zainteresowanie mediów swoim rzekomym pojednaniem z żoną. Perfidnie chciał to wykorzystać w promocji Ich Troje które właśnie wraca na scene.

  Wiśniewski zawsze wiedział jak zrobić wokoł siebie dużo szumu. Uważnie kontrolował to co mogło się ukazać w mediach na temat jego zycie rodzinnego. Żonie zaś zakazał rozmawiania o tym z dziennikarzami.

  To do złudzenia przypomina pierwsze małżeństwo Michała ( prawda).........

  ......W Marte zainwestowano odmieniono ją i zaufano w jej mozliwośći- mówi fachowiec z branży muzycznej- Jeśli brać pod uwagę kariery obojga , to ona teraz jest górą. Dlatego jest pewne że Michał w nią uderzy. Ożyły nawet spekulacje że to Michał stoi za niedawnym upublicznieniem kampromitującego Mandarynę nagrania jej głosu.

  U Wiśniewskich atmosfera jak przed wojną domową.

  Jeśli on uderzy ona boleśnie odpowie.

  Michał się zbroi. A Marta płacze i czeka na cios. Ma za sobą dobry sztab marketingowy i jeśli on uderzy pierwszy ona bez wątpienia bedzie w stanie odpowiedzieć równie boleśnie.

  Na Michała można znaleźć dużo haków.Główny to finanse rzekomo jest winien ponad dwa miliony zaległych podatków. A w ostatnich miesiącach to głównie Marta zapewniała napływ gotówki do domowego budżetu.

  "Marta i ja nie jesteśmy już razem (...) I tak będe Cię kochał" - napisał Wiśniewski na swoje stronie internetowej. Ale kto tu kogo zranił i kto jest ofiarą może kiedyś dowiemy się prawdy.

  źródło: Twoje Imperium.
 •   
     Reklama

  Copyright © 2Q.pl 2005 r. Wszystkie prawa zastrzeżone.


  Linki sponsorowane: Iwona Młyńska Dentafem